درباره فروشگاه پدال

ما در فروشگاه اینترنتی پدال  بر این باوریم که ، شما نیز عضوی از خانواده ما هستید و ما می میتوانیم با ارائه بهترین خدمات، به شما، ارتباطی پایدار و موثر داشته باشیم ، تیم پدال معتقد است ، که بزرگترین سرمایه شمایید و در تلاش هستیم تا از بالاترین سرمایه خود به بهترین شکل ممکن با ارائه بهترین خدمات حفاظت کنیم .

شما را به بازار لوازم یدکی خودرو وصل می کنیم. یکی از مهمترین مزایای خرید ازفروشگاه پدال این است که ، با حذف واسطه ها و ایجاد ارتباط مستقیم بین شما مشتریان و تامین کنندگان بتوانید محصولات مورد نیاز خود را با قیمتی به مراتب پایین تر از بازار تأمین نمایید.

cropped-riffData-cdr-1-1

داستان ما از سال ۱۳۷۵ آغاز شد و این مسیر پر چالش تنها با لطف الهی و تکیه بر صداقت و مشتری مداری میسر شده | و در حال حاضر با راه اندازی سایت peedal.ir برآن شده تا شما مشتریان گرامی بتوانید قطعات خودرو با برند های معتبر را براحتی و تنها با چند کلیک ساده خریداری کرده و در محل مورد نظر دریافت نمایید .

( «کیفیت کالا و قیمت مناسب» ، « ضمانت اصالت کالا » ، « سرعت در ارسال کالا » و « گارانتی متعهدانه » از اصول اخلاقی فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو peedal.ir هستند که به آنها پایبند خواهیم بود . )

تمام های کالا موجود در فروشگاه لوازم یدکی پدال داراری  ضمانت بی قید و شرط می باشد